FORUM SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ DEĞERLİ KUŞ SEVERLER. FORUM İÇERİĞİNDEN YARARLANMANIZ İÇİN LÜTFEN KAYIT OLUNUZ TEŞEKKÜR EDERİZ.

SAYGI VE SELAMLARIMLA

Paylaş
    ByKuŞçU
    Admin
    Admin

SAYGI VE SELAMLARIMLA

Mesaj  ByKuŞçU Bir Perş. Haz. 25, 2009 6:08 am

Merhabalar değerli kuş sever kardeşlerim AFYONKARAHİSARDA orta ölçekte sayılabilecek bir üretim yapmaktayım kendi evimde üretimimiz.Yaklaşık 8 çift muhabbetim bulunmaktadır. sayı olarak 15-20 çift bulunuyordu fakat yerimin müsait olmaması nedeni ile kuşlarımı satışa çıkardım. Bu üretim sürecinden ziyade muhabbet kuşlarına olan tutkunluğum daha ağır basıyor. dilerimki herkezin bu tarz hobisi ve sevgisi olsun.inanın Yumurtadan Yavrunun çıkdığını gördüğümde içinde oluşan sevgiyi anlatmaya kelimeler yetmez Yaşamalı ve görmeli diyorum. Tekrar forumumuza katılan arkadaşlarıma Hoşgeldiniz diyorum ve faydalı olacağını Temenni ediyorum.

En son ByKuŞçU tarafından C.tesi Haz. 27, 2009 3:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

MODERATOR
    MODERATOR

Geri: SAYGI VE SELAMLARIMLA

Mesaj  ByMoby Bir Perş. Haz. 25, 2009 1:05 pm

Ben Oktay Artvin HOPA da oturuyorm 17 yasınındaym ilqi alanım pc we online oyunlar
    ByKuŞçU
    Admin
    Admin

Mesaj  ByKuŞçU Bir Perş. Haz. 25, 2009 1:11 pm

Hoşgeldin Aramıza Oktay inşallah Açacağımız yeni başlıklarda paylaşım ve faydalarını bekliyorum saygılarımla iyi forumlar dilerim.

Sponsored content

Mesaj  Sponsored content

Forum Saati Ptsi Mayıs 29, 2017 7:42 am